מחפשים בנרות מתנה לאירוע חברה? מצאתם!

המהות של אירוע חברה הוא שלעובדים יהיה כיף. כמובן שיש אג’נדה רחבה בהרבה, אירועי חברה נועדו לגבש את הצוות, להוריד מהלחץ והעומס, לאפשר להכיר את הבוסים והקולגות בצורה פחות רשמית ועוד, אבל כל אלה נעשים דרך הרבה כיף, חוויות ופעילויות שמחברות אנשים. כמובן, שאין הרבה דברים שהם יותר כיפיים מלקבל מתנות, ולכן ההשקה במתנות באירוע חברה היא תמיד חשובה ומצריכה מחשבה ויצירתיות.

אירוע חברה הוא תמיד חגיגה. קודם כל – לא עובדים. ואז יש את כל הכיף, בדרך כלל אוכל טוב, הבוסית קצת משתטה וכמובן – המתנות, הו המתנות. מתנות לאירועי חברה יכולות להיות ההבדל בין אירועי בלתי נשכח לבין אירועי שמעדיפים לא לזכור. יש כמובן המון פרמטרים שמשפיעים על בחירת המתנות, אבל לפני שאתם מתחילים לחפש בנרות מתנה לאירוע חברה (עוד לא נרגענו ממשחק המילים הזה), יש לנו כמה רעיונות בשבילכם (רמז – מדובר בנרות…).

אילו מתנות אפשר לתת באירוע חברה?

טוב, בואו נשים את הדברים על השולחן, נתייחס לפיל שבחדר, נצהיר את המובן מאליו ונדגיש את מה שכבר מודגש. אנחנו הולכות לדבר על נרות, וביתר דיוק על נרות כמתנה באירוע חברה. אבל, ופה ההפתעה, אנחנו הולכות לדבר גם על עוד כמה דברים. אז לפני שנקפוץ לנרות, בואו נדבר על אפשרויות אחרות למתנות באירוע חברה.

מתנות שימושיות ומרצ’נדייז למיניהם

זהו ז’אנר פופולרי מאד של מתנות באירוע חברה, והוא כולל את הכוס התרמית, המחזיק כרטיסי ביקור, בקבוק המים, העציץ ספל הקפה ועוד. כולם כמובן ממותגים ונושאים בגאון את לוגו החברה. היתרון – אלה באמת דברים שימושיים והם עושים שירות טוב לחיבור העובדים לחברה. החיסרון, הוא שאלה בדרך כל נתפשים כדברים זולים והמוניים והעובדים מצפים לעוד.

מתנות חווייתיות / תווים

המתנות החווייתיות הן כל אותן מתנות שהן אינן פיזיות אלא מבוססות על חוויה שהעובדים עוברים אחר כך, בד”כ עם חברים או בני בנות זוג. לקטגוריה זו נכנסים כל שוברי ארוחות הבוקר, הכרטיסים לסרטים והופעות, ספא, מסאז’ים וכו’. מכיוון שגם קניות זו חוויה, הכנסנו לקטגוריה הזו גם את תווי הקנייה למרות שהם נהוגים יותר בחגים ולא בתור מתנה באירוע חברה.

מתנות מנקרות עיניים

זה ז’אנר מאד מצומצם שדורש תנאים מאד מיוחדים של חברות שיש להם הרבה כסף, מעט עובדים ונדיבות יתר, ואז פתאום באירוע חברה מקבלים אייפד, או בקבוק וויסקי יקר או משהו בסגנון.

“מתנות” לעבודה

יש מתנות באירוע חברה שהפעם היחידה שרואים אותן הוא חזרה בעבודה, למשל מחברת או יומן עם לוגו החברה, תיק ללפטופ, או אפילו פליז או מעיל, כאילו חזרנו כמה שנים לטירונות היחידה. זה קיים, זה נפוץ, אבל תסלחו לנו, זו לא באמת מתנה…

מתי כבר תגיעו לנרות?

הנה ממש עכשיו, אחרי שסקרנו את כל הרעיונות והז’אנרים השונים של מתנות לאירוע חברה הגיע הזמן לדבר על נרות. ראשית, חשוב להסביר שנרות לא משתייכים באמת לאף אחת מהנישות האלה, אבל יש בהן קצת מכל דבר, זו מתנה שימושית, היא מייצרת חוויה והיא אפילו יכולה להיות חלק מעיצוב השולחן בעבודה (תלוי בנרות כמובן), אבל בכל זאת, זו מתנה שונה בתכלית מכל מה שהוזכר כאן.

נרות בתור מתנה באירוע חברה היא בהצהרה מתנה של מי שבא קצת לשנות את הכללים, לכופף את המוסכמות ולחשוב מחוץ לקופסה. צריך בשביל זה קצת אומץ, אבל בדרך כלל, החוויה של לקבל משהו שונה ומפתיע שהוא בכל זאת מרגש ואישי, שווה את המאמץ.

למה כדאי לתת נרות כמתנה באירוע חברה?

ראשית, חשוב להכיר את הקהל. אין לנו ספק שישנם מקומות עבודה (לא נזכיר שמות) שאצלם זאת כנראה לא המתנה המועדפת, ולנו אין עניין לבזבז לאף אחד את הזמן. חשוב לנו שתתנו מתנה שהעובדים באמת יעריכו. אז האם העובדים אצלכם בחברה ישמחו לקבל נרות?

סביר להניח שהתשובה תהיה כן, ואז אפשר להתקדם…

נרות יכולים לייצר חוויה מתמשכת. אפשר ליצור חוויה סביב חלוקת הנרות במהלך האירוע עצמו, ואז החוויה ממשיכה כשממקמים את הנר בבית וצפה שוב בכל פעם שמדליקם אותו. ידוע שכדי ליצור חוויה כדאי לשלב כמה שיותר חושים. כאן נכנס גם הריח לתמונה. ריח הוא זיכרון, הוא חוויה, הוא הפעלה של הדמיון, אסוציאציה והפלגה במרחבי הזיכרון. קשרו את הריח עם אסוציאציה של אירוע טוב והענקתם חוויה בלתי נשכחת במובן הכי מילולי של המילה.

נרות מאפשרים מנעד רחב גם של גודל המתנה, גם של הסטייל שלה, גם של אופי השימוש, כך שלמעשה בקטגוריה אחת – “נרות” יש לנו מגוון מאד רחב של אפשרויות. ישנה גם אפשרות למתג, לתת פנייה אישית, לציין את תאריך האירוע ועוד אפשרויות ייחוד כשנותנים נרות במתנה. יש עוד משהו, שאולי נשמע זניח אבל אל תזלזלו – יש מלא קלישאות נאומים שאפשר לקשור לנרות, “כל אחד הוא אור קטן וכולנו אור איתן”, “השלהבת של [הכנס שם חברה] תמשיך לזרוח”, “כשאתם עוזרים לקולגה זה כמו זר מדליק נר, זה נהנה וזה לא חסר”. ואנחנו רק מתחממות…

לסיכום

אירוע חברה זה כיף. נרות מכל סוג זה כיף, מתנות לאירוע חברה זה כיף. נשאר רק לחבר את הכל ביחד. רוצים לדעת מה באמת האפשרות שלכם לחלוקת נרות כמתנה באירוע חברה? אנחנו בקנדל קלאב נשמח לענות על שאלות, להציע הצעות לעוץ עצות ולפתוח ביחד אתכם את הראש (מטאפורית).

פשוט דברו איתנו.

נרות עם מיתוג

בטוח יעניין אותך...

סל קניות0
אין מוצרים בסל!
דילוג לתוכן