5 סיבות טובות לשימוש במילוי למפיצי ריח

מאחורי כל מפיץ ריח, בין אם מדובר במפיץ ריח המורכב מכלי/בקבוק עם מקלות ריח (דיפיוזר) או במפיץ ריח חשמלי משוכלל הפועל על טכנולוגיית גביש משתנה בתדירות אולטרסונית (זה אמיתי, אבל סתם רצינו להשוויץ קצת עם מילים גבוהות…), עומדת מילוי המבוסס על תמצית הריח הייחודית. היום, נקדיש קצת זמן לתמציות הריח עצמן ולמוצרים השונים שעושים מהן.

אתם כבר יודעים מה אנחנו חושבות על ריח טוב בכל חלל שהוא, מחדר העבודה ועד המקלחת, מחדר השינה עד השירותים. כבר סיפרנו לכם על הדרכים השונות להפיץ את הריח הזה בעזרת מפיצי ריח או נרות ריחניים. הפעם נדבר על “מאחורי הקלעים” של מפיצי הריח, על תמציות הריח עצמן, על המוצרים שמכינים מהם ולמה כדאי להכיר את האפשרות של קניית בקבוקוני מילוי כמוצר בפני עצמו ולא רק את אלה המגיעים עם מפיצי הריח עצמם.

סדר במושגים – מה הן בעצם תמציות הריח?

בצורה הפשוטה ביותר, תמציות הריח, הן הצורה הגולמית ביותר של הריחות שאנחנו מקבלים במפיצי הריח השונים. זהו בעצם חומר הגלם, שממנו מכינים את המילויים למפיצי הריח השונים. חומר גלם זה הוא המכיל את הריח עצמו, ואליו מוסיפים את החומרים השונים הדרושים להפצה, בהתאם למפיץ הריח.

ומה הם המילויים למפיצי הריח? המילוי למפיץ הריח הוא “הנוזל הזה” (פעם אחרונה שאנחנו קוראות לו ככה וגם הפעם הזו הייתה לנו קשה!) ששמים במיכל של מפיצי הריח. איזה מפיץ ריח? כל מפיץ ריח. ישנם בקבוקוני מילוי גם למפיצי ריח וגם למפיצים אקטיביים כמו מפיץ ריח חשמלי. התמצית עצמה, היא אותה תמצית ריח, אך החומרים הנלווים אליה שונים.

אם רוצים קצת לסבך את התשובה (רק קצת, מבטיחות) אז נוכל לספר לכם, תמציות ריח מורכבות על פי רוב מתרכובות אורגניות סינטטיות או סינטטיות למחצה, בשלב הזה עוברים מרוחניות, אווירה טובה, גוד וייבז ואנרגיה חיובית שהריח הטוב מייצר, ישר ל… שיעור כימיה. כי גם אם קראתם את הספר הבושם (וואו איזה ספר) ואתם בטוחים שעד היום יוצרים ריחות מהשריית ומיצוי כל מיני אלמנטים ריחניים בטבע, אז זה כבר לא. היום הריחות מיוצרים במעבדה “יש מאין” כמעט, והשמות הניתנים להם הם בהתאם. כך למשל, ניחוח של תפוח מגיע מהתרכובת פנתיל פנטנואט וניחוח של תפוז מהתרכובת אוקטיל אצטט. סקסי נכון?

האם ניתן להשתמש ישירות בתמציות הריח?

כן, הצורה היחידה לשימוש ישיר בתמציות הריח הן על ידי מבער, אז למעשה אנחנו מפיצים את הריח בעזרת חימום ואידוי ואנחנו מוהלים את התמצית בעצמנו במים ששמים בקערית המבער. למעט שיטה זו, תמציות הריח יהיו מרכיב בתוך המילוי הייחודי של כל מפיץ ריח.

ועכשיו – בואו ניגש לסיבות לשימוש במילויים למפיצי ריח.

סיבה ראשונה – סיבה סביבתית

אנחנו חיים בעולם של שפע, ולפעמים זה פשוט יותר קל לקנות חדש מלתחזק באופן מינימלי את המוצר הקיים. אבל לא תמיד יש לכך הצדקה. תחשבו שכל פעם שהייתה נגמרת לכם הסוללה בטלפון, הייתם זורקים אותו והולכים לקנות חדש. לא הגיוני נכון? אפשר פשוט להטעין. אז אותו הדבר עם מפיצי הריח. נגמר הריח? אפשר לקנות מילוי חדש, במקום לזרוק את כל מפיץ הריח ולקנות חדש. ולמה זה משנה? כי למען הכוכב שאנחנו חיים בו, יש לנצל כל הזדמנות לחסוך אשפה שאנחנו זורקים לפח, שימוש חוזר תמיד עדיף.

סיבה שנייה – סיבה חסכונית

בואו, לא תתעשרו אם תעברו מקנייה של מפיץ ריח חדש כל פעם לקנייה של מפיץ ריח פעם אחת ואז רק מילוי. אבל זה כן יחסוך כמה שקלים, וכשזה מצטרף לכל הסיבות האחרות ונעשה ללא מאמץ, אז למה לזרוק כסף סתם?

סיבה שלישית – ריח אחיד ועקבי

אם יש לכם כמה מפיצי ריח בחללים שונים ואתם רוצים לשמור על ריח אחיד ועקבי, או לחלופין מפיץ ריח יחיד ואהוב בחדר אחד קטן ואתם רוצים לשמור בעקביות על אותו הריח, עדיף שיהיה לכם בקבוקון או שניים של מילוי למפיץ שלכם, כדי שבכל מקרה שהמילוי נגמר ניתן למלא מחדש ובקלות את מפיץ הריח באותו הריח.

ולמי ששואל “אי אפשר פשוט לקנות את אותו מפיץ ריח שוב?” נגיד קודם כל – תציץ בסעיף הקודם וזה שלפניו…

וחוץ מזה, על חוק מרפי שמעתם? אם אתם ממש צריכים משהו, הוא כנראה חסר…

סיבה רביעית – זמינות

לקנות מפיץ ריח, זה בדרך כלל לא משהו שנמצא באופן קבוע ברשימת המטלות, וכבר שמענו סיפורי זוועה על בתים שבמפיץ הריח נגמר המילוי ועברו שנים עד שהלכו לחדש אותו אם בכלל או לקנות מפיץ ריח חדש.

אבל, עכשיו כשאתם מכירים את האפשרות של קניית מילוי ריח בנפרד, אפשר להצטייד. לקנות בקבוקון או שניים אקסטרה, ואתם מסודרים לאורך זמן.

סיבה חמישית – פשטות

כל היתרונות שמפורטים מעל לא היו שווים כלום אם התהליך היה מסובך. אנחנו יכולות לספר לכם עד מחר שאפשר לעשות טיפול לאוטו לבד, זה יחסוך מאות אולי אפילו אלפי שקלים, וגם יגן עלינו מהדיאגנוזות המוגזמות של המוסך כל פעם שהרכב שם, רק צריך להזמין כמה חלקים באינטרנט, ללמוד איך לפתוח, לפרק ולבדוק את כל הדברים, קצת להתלכלך, קצת להסתכן שלא נצליח להרכיב הכל כמו שצריך, אה זה גם ייקח לנו 4-5 שעות מהחיים לפחות, ואז, אם הכל עבד חלק – הופה, עשינו טיפול לרכב.

לא יקרה בחיים נכון? כי זה מסובך!

אבל להשתמש במילוי למפיץ ריח? זה פשוט! אתם גם ככה בקנדל קלאב, באתם לקנות מפיץ ריח או לבדוק איזה נרות חדשים יש (יכול להיות שאתם אפילו עושים את זה דרך האתר). אז תוסיפו לסל מילוי, בהתאם למפיץ הריח שיש לכם, וכשתגיע השעה, כל מה שצריך לעשות זה לפתוח את הבקבוקון ולשפוך את תכולתו במפיץ הריח במקום המתאים. זה יותר פשוט מהאלטרנטיבות! אז למה לוותר על כל היתרונות האחרים אם זה כל כך פשוט? אין סיבה!

לסיכום

שימוש במפיצי ריח הוא מומלץ ואהוב עלינו במיוחד. מאחורי כל מפיץ ריח ישנה תמצית הריח עצמה  שממנה מכינים את המילוי הייחודי לכל מפיץ ריח. את המילוי אפשר לקנות בנפרד ומכל הסיבות שציינו במאמר – זה כדאי.

לא בטוחים מה לקנות? מחפשים איזה ריח מתאים לאיזה עונה? דברו איתנו תקבלו מקנדל קלאב את כל הייעוץ וההכוונה שתצטרכו.

תמציות ריח להפצה חשמלית

בטוח יעניין אותך...

סל קניות0
אין מוצרים בסל!
דילוג לתוכן