שירות לארועים

דוכן נרות לאירוע מדליק במיוחד

* כמות מינימלית מומלצת לאירוע הינה 250 נרות.

האירוע שלכם, בניחוח שלכם.

אנחנו מאמינים כי אין כמו חתימת ריח בבחירה אישית, כדי להפוך כל אירוע לחוויה חושית ייחודית שנשארת. כזו שבוערת בלב, לעוד זמן רב אחרי!

נעים להכיר, עגלת הריחות של CANDLE CLUB. עכשיו תתמכרו.

מתוך אני מאמין זה, נולדה עגלת הריחות שלנו. זו שהופכת כל אירוע לחוויה ייחודית ובלתי נשכחת, עבורכם ועבור אורחיכם.  עגלה שתעניק לאירוע שלכם חתימת ריח מיוחדת שתחזיר את האורחים לאותה חוויה קסומה, בכל פעם שידליקו את הנר האישי שקיבלו מכם למזכרת. 

אנחנו יודעים עד כמה כל פרט ופרט בעיצוב האירוע שלכם יקר ללבכם, משיר החופה ועד צבע המפה, לכן את עגלת הריחות שלכם נעצב, כך שתהלום את הסטיילינג שתתאים לנושא שבחרתם לאירוע.

איך זה עובד?

אנחנו נעמוד עם העגלה כבר בקבלת הפנים, נפיץ בחלל את הריחות שאתם בחרתם לאירוע ונעניק חווית ניחוח מיוחדת ושואו עיצובי כבר מההתחלה. מתוך העגלה, יציעו האנשים הכי טובים שלנו, חווית ריח נוטפת סטייל ומקוריות לכל אורח. האורחים יוכלו לחזות בלייב, באופן יצירת הנרות ויוזמנו ליצור לעצמם מזכרת ייחודית ואישית. הם יבחרו את הריח שאהבו מתוך מגוון הריחות שבחרתם ואף יצרפו מדבקה עם כיתוב אישי, ממגוון מדבקות הfeel&stick שלנו ולהצמיד אותה למכסה הנר. את הנרות האישיים, יזכו האורחים לקחת עמם הביתה, כמזכרת חיה ובוערת מהאירוע הקסום והבלתי נשכח שלכם.

רוצים לשמוע עוד?

לקוחות ממליצים

סל קניות0
אין מוצרים בסל!
דילוג לתוכן